VIP FABRIK

Koltuk Tamiri/İmalat

Çok uzun zamanlardan bu zamanlara kadar en iyi bildiğimiz işi yapıyor ve bu iş içerisinde her geçen gün çok daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlar hazırlarken aynı zaman da kendi tasarladıklarımız ile sizlere fikir dünyasının kapılarını aralıyoruz. Kaliteli hizmet için en önemli madde kaliteli malzemeden geçmektedir.

Koltuk yüz değişim yaptırmak maliyet açısından yeni bir koltuk takımı almaktan daha ekonomiktir. Önemli olan bu kıyaslamayı yaparken var olan koltuklarınızın yenisinin fiyatı ile yüz değişiminin fiyatı. Ayrıca tarzınıza ve zevkinize uygun renklerde kumaş kullanma imkanı sunulmaktadır. Bu duruma bağlı olarak koltuk döşeme fiyatları koltuk takımının modeline ve seçilecek kumaşın mt fiyatına göre değişmektedir.

Koltuklarınızın döşeme fiyatları hakkında net bir bilgi almak istiyorsanız mutlaka ustamızın koltuklarınızı görmesi gerekmektedir. Koltuk resimlerinizi whatsapp ile göndererek bu süreci hızlandırabilirsiniz.